Coraz śmielej korzystamy z transakcji internetowych

Postęp technologiczny oraz powszechny dostęp do internetu sprawia, że bardzo dużo rzeczy można załatwić online. Jest to niesamowita wygoda, która pozwala oszczędzać czas przy załatwianiu wielu administracyjnych spraw lub w trakcie zakupów.

Korzystanie z bankowości elektronicznej staje się normą. Banki prześcigają się w tworzeniu wygodnych i przyjaznych użytkownikowi aplikacji. Tak samo sytuacja wygląda w kwestii zakupów online. Coraz śmielej kupujemy najbardziej wyrafinowane produkty – meble, sprzęt elektroniczny, biżuterię czy sprzęt sportowy.

Nic w tym dziwnego, że coraz częściej rozglądamy się za kredytem w internecie. Tutaj bardzo szybko zyskujemy dostęp do szerokich ofert. Jeśli interesuje Ci dobry kredyt gotówkowy, to koniecznie musisz sprawdzić ofertę przygotowaną przez Deutsche Bank. Klienci zarabiający 2 tys. netto, mogą ubiegać się o kredyt do 200 tys. złotych. Ponadto oprocentowanie pozostaje na poziomie 4,99%! Chcesz sprawdzić jak będzie wyglądać Twoja rata? Sprawdź dostępne symulacje na( http://gotowkowe.kredyty.pl), złóż wniosek kontaktowy lub zadzwoń! Nasi doradcy kredytowi szybko zajmą się Twoją sprawą i jak najlepiej zoptymalizują kredyt pod indywidualne oczekiwania.

Zobacz symulacja kredytu gotówkowego