4,99% – takie oprocentowanie otrzymasz tylko w ofercie Deutsche Banku!

Kredyt gotówkowy to doskonały produkt finansowy pozwalający zrealizować dowolny cel klienta. Osoba nabywająca kredyt gotówkowy nie musi tak jak w przypadku kredytu celowego ( np. hipotecznego, rolniczego czy samochodowego) przedstawiać swoich planów zakupowych bankowi.

Kredyty gotówkowe są przeznaczane w dużej mierze na realizację bieżących potrzeb klienta.  Zazwyczaj jest to remont domu, zakup mebli czy organizację dużych imprez okolicznościowych np wesela czy komunii. Sposobów na wykorzystanie pieniędzy z kredytu gotówkowego jest naprawdę dużo!

Obecnie na rynku bardzo dobrą ofertę kredytu gotówkowego ma Deutsche Bank.  Klient może otrzymać kredyt do 200 tys. złotych przy oprocentowaniu 4,99%! Chcesz sprawdzić jak dokładnie będzie wyglądała rata Twojego kredytu? Sprawdź dostępne symulacje na (http://gotowkowe.kredyty.pl) i uzupełnij formularz kontaktowy! Na pewno będziesz zadowolony z przedstawionego rozwiązania!

Deutsche Bank to renomowana instytucja finansowa działająca na całym świecie. Historia marki sięga, aż 1870 roku. Instytucja ta powstała za sprawą Adelberta Delbrucka i Ludwiga Bambergera, bankierów chcących specjalizować się w obsłudze handlu zagranicznego. Obecnie w strukturach banku pracuje ponad 100 tys. pracowników, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają klientów indywidualnych i biznesowych. Ty też możesz stać się klientem tego banku!